Będzie afera na cały świat! „Tusk jako premier był sterowany przez …

Będzie afera na cały świat, albo w najlepszym wypadku – całą Europę. Polacy znów muszą pogodzić się z myślą, że przez długie lata żyli w gigantycznym kłamstwie, w iluzji, słuchając zapewnień o działaniu dla dobra kraju czy zielonej wyspie.

W listopadzie obchodziliśmy kolejną rocznicę słynnej ucieczki Donalda Tuska do Brukseli. Objął tam prestiżowe stanowisko, które załatwiła mu kanclerz Niemiec Angela Merkel.

Po wyjeździe do Brukseli wielu wyborców PO, dzisiejszej Nowoczesnej itp., zaczęło jeszcze bardziej ubóstwiać Tuska. W kółko mówią o Polaku na wysokim stanowisku europejskim i o tym, jak świetnie Tusk reprezentuje demokratyczną RP na unijnych salonach. Ochoczo klaszczą też, gdy bezpardonowo atakuje polski rząd.

Jednak nie o tym jest ten artykuł. W całej sprawie chodzi bowiem o to, że właśnie połączono wątki związane z jedną z największych mafii w kraju, która ograbiła skarb państwa na niewyobrażalną skalę. Jaką rolę w całym procederze sprawował Donald Tusk i o co konkretnie chodzi?

W ostatnich miesiącach rządów PO-PSL doszło do dziwnej nowelizacji kodeksu karnego – przypomniał przytomnie serwis „Prawicowy Internet”. Skrócono wówczas tzw. dodatkowy okres przedawnienia (doliczany do podstawowego po tym, jak sprawca usłyszy już zarzuty) z 10 do 5 lat. Efekt tej nowelizacji był zaskakujący.

Nagle okazało się, że…

>>>CZYTAJ DALEJ<<<


UDOSTĘPNIEŃ