Różal komentuje marsz równości w Płocku. Padły mocne słowa!

W ostatni weekend w Płocku miała miejsce manifestacja zorganizowana przez środowiska LGBT. Tak jak i w przypadku marszu w Białymstoku tak i tym razem manifestacja spotkała się ze sporym sprzeciwem ze strony lokalnych mieszkańców.

Różal o LGBT

W całej sprawie głos zabrał Marcin „Różal” Rózalski, który pochodzi z Płocka. Zawodnik mieszanych sztuk walki oraz dawny mistrz organizacji KSW twierdzi, iż w ostatnim marszu równości nie brali udziału mieszkańcy Płocka.

Różalski przyznał, że „jest płocczaninem z krwi i kości od 41 lat”. – Mam przekonania takie, jakie każdy zdrowy, cywilizowany człowiek ma. Uważam, że powinienem tutaj być i zobaczyć, na co idą moje podatki – podkreślił były zawodnik MMA.

– Oni sami nie wiedzą czego chcą. Mają takie same prawa, jak my wszyscy. W tym czymś co tam się przesuwa, nie ma nikogo z Płocka. Są to wszystko ludzie dojezdni, najezdni. Przywiezieni tutaj, żeby w naszym mieście zrobić gnój, żeby znów poróżnić Polaków, żeby znów zrobić wielki syf, żebyśmy się znowu nienawidzili i żeby było głośno w telewizjach – powiedział reporterowi Polsat News Różalski.


UDOSTĘPNIEŃ