Gorący temat: Iwona Hartwich ujawniła swój prawdziwy cel. Zaskoczeni? (wideo)

Iwona Hartwich, kobieta walcząca i strajkująca w sejmie o swojego niepełnosprawnego syna, znowu chce więcej żywej gotówki. Ta Pani już nie udaje apolityczności, jak to robiła wcześniej, dziś dzięki medialnemu szumowi, jest na listach Koalicji Obywatelskiej.

Czytaj również:  Z tego powodu Kaczyński już nigdy nie zostanie premierem. Złożył przysięgę.

Iwona Hartwich chce więcej gotówki.

Pani Iwona Hartwich jako członkini Koalicji obywatelskiej wykonuje to samo zadanie co inni politycy z tego środowiska. Jednym słowem atak na PiS stanowi nieodzowną część ich programu, bo innego nie mają. Każdy chyba zauważy, że na żadnym Twitterowym koncie polityków KO, nie znajdziemy wpisów o Polsce i poprawie jakości życia. Pani Iwona robi dokładnie to samo i do tego z wielką zaciekłością.

W czasie gdy protestowała w sejmie o prawa i pieniądze dla syna, mówiła, że jest niezdolny do samo egzystencji. Wyszły jednak na jak pewne niewygodne informacje, a mianowicie że jej syn pracował i podczas pobytu w sejmie miał urlop. Teraz ów syn Jakub, jest radnym z ramienia Nowoczesnej. Jednak potrafi pracować, nawet będąc na wózku. Dlaczego więc pani Hartwich nadal tak atakuje rząd za tak wiele zmian na rzecz niepełnosprawnych? Jasne jest jak już, że to ścieżka koalicji, ale czy warto nią kroczyć?

Czytaj także:  Uwaga! Syfilis w Europie. Najwięcej zachorowań zanotowano w konkretnej grupie społecznej

Dziś opozycja za jej silną krytykę obecnego rządu, dała jej miejsce 3 na listach, nawet kosztem pana Arkadiusza Myrchy.Nawet w mediach poprawia się jej wypowiedzi, tak by promować jako matkę walczącą nie o pieniądze a dobrą opiekę dla syna.

PILNE! Unia znalazła sposób jak WBREW PiS ulokować uchodźców w Polsce! Dokument już został podpisany!

Gwiazda serialu „Zniewolona” w Tańcu z gwiazdami!

Szok! Wałęsa wystartuje w jesiennych wyborach!

 

 


UDOSTĘPNIEŃ