Twittera zalewa atak opozycji skierowany na rząd PiS

Twitter aż grzmi od wpisów opozycji, która atakuje wpisami partię rządzącą. Wpisy mają zadanie oczerniać PiS, czy znowu będą przepraszać po wyrokach sądowych?

Zobacz: Była partnerka Kulczyka pokazała zdjęcia z młodości (FOTO)

Oglądając Twittera i wszystkie konta Platformy Obywatelskiej oraz i koalicjantów, widać wiele wisów atakujących obecny rząd. Większość wpisów to zwykle wyssane z palca lub nadinterpretowane zarzuty. Czy powtórzy się znowu podczas kampanii wyborczej sytuacja, jaka dotknęła Dariusza Mateckiego?

Opozycja pisze, by dyskredytować

Ilość wpisów z różnych kont opozycji jest ogromna, są to zazwyczaj złośliwości oraz sprawy nieprawdziwe. Polecamy poczytać, choć kilka wpisów z Twittera.

Czytając takie wpisy, ma się silne przeświadczenie, że nie mają nic do zaoferowania Polakom. Ponieważ ataki wiodą prym, wychodzi na to, że to jedyne co opozycja potrafi robić. Czemu nie można znaleźć wpisów, które oferują konkretne zmiany dla Polski i Polaków? Takie zachowanie jest odbierane jako chamskie i niegodne polityka. W przeciwieństwie do PiS opozycja nie ma się czym pochwalić. Czy ta strategia nie jest destruktywna? Czy nie można pokazać się z jak najlepszej strony Polakom? Najwidoczniej nie ma zbyt wiele do pokazania i chyba to jest słabym punktem PO.

Zobacz: Izraelskie władze odebrały dziecko znanej aktorce z „Gry o Tron”! Błaga o pomoc

Wielu czytelników na Twitterze obserwując takie zachowanie polityków, traci do nich szacunek. Wynika to właśnie z braku kultury, jakości politycznej oraz merytoryki i faktów. Niebawem wybory do parlamentu, jak się potoczą, tego nie wie nikt. Jedno trzeba podkreślić, kampania nienawiści już trwa. Miejmy nadzieję, że nie każdy polityk chce zdobywać elektorat w taki sposób i że Polacy wybiorą zgodnie ze swoim sumieniem godnych reprezentantów.

Polecamy:

Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Niemcy w tajemnicy drukują marki. To koniec strefy euro

Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty

 

 

 


UDOSTĘPNIEŃ