Atak w Warszawie! Sprawą wciąż żyje cały internet (Wideo)

Na Twitterze huczy o ataku pewnego młodego chłopaka, który zamiast zapłacić za przejazd taksówką zaatakował kierowcę. Użył on ostrego narzędzia i wymusił pieniądze od taksówkarza.

zobacz: Twittera zalewa atak opozycji skierowany na rząd PiS

Se.pl podaje: Lewą ręką przyciągnął mnie do fotela, a prawą przystawił nóż do krtani. Znieruchomiałem. Dziewczyna w tym czasie zabrała pieniądze – opowiada pan Jacek, taksówkarz, napadnięty przez parę nastolatków w Pruszkowie. Już dwie godziny po tej napaści Kasper K. (17 l.) i Ewelina C. (16 l.) zostali zatrzymani przez policję.

Brutalni młodzi napastnicy

Nastolatkowi jak już wiemy, z  łamaniem prawa wielokrotnie mieli do czynienia. Napadu dokonali 14 sierpnia godzinie 12:01. Róg ulic Jasnej i Świętokrzyskiej w Warszawie. Chcieli dojechać do dworca PKP Pruszków i nic nie wskazywało no ich późniejsze zachowanie.

zobacz: Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

Młodzi bandyci wysiedli. Co działo się dalej? – Zawróciłem samochód i zacząłem powoli za nimi jechać. W tym czasie dzwoniłem na policję. Oni doszli do galerii. Zauważyli, że ja za nimi jadę i zaczęli biec. Ja wtedy przyspieszyłem. Oni wbiegli na parking podziemny — tłumaczy Faktowi pan Jacek. Dodaje, że funkcjonariusze bardzo szybko pojawili się na miejscu. – Nie wjeżdżałem już na dół, tylko zostałem na górze, na ulicy. Za chwilę były już radiowozy- wspomina kierowca.

 Jak zapobiec patologii?

17-latek i jego o rok młodsza towarzyszka usłyszeli zarzuty. Odpowiedzą za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to 12 lat więzienia. Decyzją sądu chłopak został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Sprawę dziewczyny rozpatrzył Sąd Rejonowy w Warszawie. 16-latka najbliższe trzy miesiące spędzi w schronisku dla nieletnich.

Co pchnęło tak młodych ludzi do takiego czynu? Dlaczego to zrobili? Tego chyba nigdy się nie dowiemy. Nawet na rozprawie sądowej wyjaśnienia mogą być nieszczere.

źródło: fakt24

Tego się nikt nie spodziewał! Liszowska, rozwód i szokujące fakty

Juncker w poważnym stanie trafił do szpitala. KE wydała oświadczenie

Mucha odsłoniła intymne części ciała! Wszystko jest na filmie

 

 

 

 

 


UDOSTĘPNIEŃ