Jarosław Kaczyński dziękuje abp. Jędraszewskiemu. Lewica oburzona

W swoim przemówieniu na pikniku rodzinnym w Stalowej Woli Jarosław Kaczyński podziękował abp. Markowi Jędraszewskiemu za słowa o tęczowej zarazie.

zobacz: Izraelskie władze odebrały dziecko znanej aktorce z „Gry o Tron”! Błaga o pomoc

– Jestem osobiście wdzięczny ks. abp. Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych, jednoznacznych ujął wielki problem. Jeżeli chcemy za 5, za 10 lat żyć w Polsce dużo zamożniejszej niż dzisiaj, żyć dużo lepiej, ale żyć w wolności, nie podlegać temu wszystkiemu, co się dzieje niestety na zachód naszych granic, gdzie wolność jest w gruncie rzeczy likwidowana, […] Polska musi być wyspą wolności- powiedział prezes PIS.

Obrona rodziny.

Prezes Jarosław Kaczyński wspominał o obronie normalnej rodziny.  I jej właśnie broni ksiądz arcybiskup. Jesteśmy ci, ekscelencjo, najdostojniejszy księże arcybiskupie, głęboko wdzięczni, z serca wdzięczni — podkreślił Kaczyński. Z pewnością wystąpienie było bardzo poruszające.  Ważnymi słowami, były słowa o obronie kościoła i to one stanowiły silny, choć kontrowersyjny przekaz. Jeszcze bardziej wzmocniły one występ prezesa. Na koniec jak zwykle pan Jarosław otrzymał gromkie brawa.

Źródło: TokFm

Juncker w poważnym stanie trafił do szpitala. KE wydała oświadczenie

Kim jest mąż Kurdej Szatan? Będziecie zaskoczeni

Andrzej Grabowski ujawnił prawdę: niszczy go choroba

 


UDOSTĘPNIEŃ