Ścigany Rafał Gaweł atakuje Jarosława Kaczyńskiego

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych prowadzony przez Rafała Gawła składa do prokuratury zawiadomienie na prezesa PiS.

Zobacz:  Syn Georga Sorosa wstawił zdjęcia na Twittera. Świętuje razem w ojcem

Pan Rafał, który ma na koncie wiele zarzutów, jest ścigany przez polskie prawo i uciekł do Norwegii, ma czelność atakować innych. Człowiek ten, będąc w pełni świadomym, że popełnił wiele przestępstw, zarzuca je innym. Prokuratura Okręgowa wystawiła list gończy za założycielem Teatru TrzyRzecze i Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych już w kwietniu.

„Poseł Kaczyński publicznie pochwala czyn przestępczy – składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa” – poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Chodzi o wypowiedź prezesa PiS, w której broni on słów abp. Marka Jędraszewskiego o „tęczowej zarazie”. Szkopuł w tym, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych został założony przez… Rafała Gawła, ściganego listem gończym za oszustwa finansowe.-pisze niezależna.pl

Rafał Gaweł jako skazany stawia zarzuty innym.

Poseł Kaczyński pochwalał publicznie czyn księdza, który łamał prawo, propagując ideologię zbrodniczego zakazanego totalitarnego ustroju państwa. W naszej opinii czyn, którego dopuścił się poseł Kaczyński, wypełnia znamiona przestępstwa z artykułu 255 kodeksu karnego mówiącego: § 3. Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży jutro zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego. Będziemy domagać się jego ukarania i postawienia go przed sądem. Jeśli chcecie nam Państwo pomóc w realizacji tego działania, zachęcamy do przekazania wpłaty na rzecz sfinansowania działań prawnych.

zobacz: Była partnerka Kulczyka pokazała zdjęcia z młodości (FOTO)

Tak Pan Gaweł atakuje obronę słów abp. Marka Jędraszewskiego przez Jarosława Kaczyńskiego. Sam za to uwielbia składać zawiadomienia i pozwy, choć jest skazańcem.

Bez wątpienia człowiek ten na donosach robił biznes. Czy takie postępowanie oraz wyrok wydany na o pana, sprowadzi go do Polski i zostanie on skazany wedle prawa? Miejmy nadzieję, że sprawiedliwości będzie zadość.

Policja nie ma wątpliwości. Nowe informacje w sprawie Woźniak Starak

Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

Michał Wiśniewski dostaje cios od żony. To go zaboli


UDOSTĘPNIEŃ