Tajemnica Ojca Pio. Film już w kinach (Wideo)

Od 15 sierpnia możemy już obejrzeć piękny film o wielkim kapłanie pt. ” Tajemnica Ojca Pio”. Film przedstawia niepublikowane dotychczas fakty z życia ojca Pio.

Zobacz: Twittera zalewa atak opozycji skierowany na rząd PiS

Obraz filmu ma ukazywać skrywane i mało znane życie kapłana. O św. Ojcu Pio wiele już napisano i powiedziano. Czy są jeszcze fakty, które powinny ujrzeć światło dzienne?

Cudowne życie, jakie prowadził ten kapłan, jego stygmaty trwające 50 lat i wiele darów, jakie posiadał, czynią go wielkim świętym. Jego świętość to nie tylko jego widoczne i namacalne nadzwyczajne zdolności, ale i duchowa skromność. Stał się jedną z największych postaci wśród świętych kościoła.

Twórcy filmu dają nam więcej informacji

Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo.Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos.

zobacz: Paweł Kukiz wyszedł podczas wywiadu! Puściły mu nerwy (wideo)

Filmowe dzieło przedstawia także ekshumację ciała św. Ojca Pio oraz wiele innych  ciekawostek. Twórcy oraz świadkowie, jacy biorą udział w tym dziele, opisują humor, radość, ale i ciężkie chwile wielkiego kapłana kościoła. Film „Tajemnica Ojca Pio” już wśród wierzących stał się hitem medialnym i duchowym.

Polecamy:

Ostatnie zdjęcia jakie zrobiła Przybylska przed śmiercią… Sama je opublikowała [FOTO]

Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”

Ilona Ostrowska z „Ranczo” już tak nie wygląda! Robi wrażenie

 


UDOSTĘPNIEŃ