Rosja zakłamuje pakt Ribbentrop-Mołotow

Ribbentrop-Mołotow to pakt, który podpisano za plecami Polski. Wystawę poświęconą II wojnie światowej otworzono w Moskwie we wtorek. Uczestniczył w niej szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow, szef wywiadu Siergiej Naryszkin oraz charge d’affaires niemieckiej ambasady Beate Grzeski.

Zobacz: Tajemnica Ojca Pio. Film już w kinach (Wideo)

Historyczne zakłamanie

Podczas otwarcia wystawy, minister Ławrow bronił pamięci żołnierzy Armii Czerwonej. Jego zdaniem armia wyzwoliła ziemie polskie spod okupanta niemieckiego. Siergiej Naryszkin powiedział we wtorek, że ZSRR był zmuszony w 1939 roku zawrzeć z Hitlerem pakt o nieagresji i pakt ten miał znaczenie dla obronności kraju.

Zobacz: Kompromitacja dziennikarza TVN. Zjadł na wizji Psią…

Wspólnie z szefem MSZ Rosji Siergiejem Ławrowem z Naryszkinem mówili o otwarciu wystawy „Rok 1939. Początek II wojny światowej” w Federalnej Służbie Archiwalnej (Rosarchiw) w Moskwie. To kolejna propaganda, jaką karmić chcą świat. Wystawa zorganizowana przez Rosarchiw gromadzi ponad 300 dokumentów archiwalnych, a pakt Ribbentrop-Mołotow oraz tajny protokół dodatkowy znalazły się wśród eksponatów. Dnia 23 sierpnia 1939 roku w Moskwie przedstawiciele dwóch totalitarnych mocarstw-minister spraw zagranicznych III Rzeszy Joachim von Ribbentrop oraz ludowy komisarz spraw zagranicznych ZSRR.

Czy świat uwierzy w tak podawaną wersję historii? Miejmy nadzieję, że zostanie ona zweryfikowana przez zachodnie media i uznana za kłamstwo historyczne.?

Źródło: wPolityce

Polecamy:

Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego

Nowa sesja Oliwii Bieniuk wbija w fotel. Wygląda jak swoja mama

Wszystkie małżeństwa i rozwody Wiśniewskiego! Ujawniamy tajemnice rozstań!

 

 

 

 


UDOSTĘPNIEŃ