Anna Mucha wycenia swoje zdjęcia z fanami

Gwiazda seriali Anna Mucha (39 l)robi zdjęcia w zamian za torebkę śmieci. Konkretnie chodzi o to, by fani zbierali je z plaży. Anna Mucha tym samym robi dobry PR i dobry uczynek.

Zobacz: Schetyna ośmieszony na konferencji przez dziennikarza TVP. To trzeba zobaczyć (wideo)

Dlaczego taka, a nie inna inicjatywa? Anna Mucha lubi szokować, lubi nowe pomysły i uwielbia zaskakiwać. Najwidoczniej ów pomysł był strzałem w dziesiątkę, bo fani codziennie robią sobie zdjęcia ze swoją idolką. Plaża na tym zyskuje, tym samym staje się czysta i dlatego jest to duży plus.

Anna Mucha z youtube 2

Gwiazda sprząta Polskę

Gwiazda, spędzając urlop w Trójmieście, chce zachęcić do oczyszczania plaży polskiej, tak jak już to robiła w Tajlandii. I choć sama Anna Mucha nosi futra naturalne i uwielbia je, to jednak pomysł walki ze śmieciami jest trafiony. Dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotkę za torebkę zebranych śmieci z plaży, lasu, wydm lub wody – napisała w sieci Ania. I to jest pomysł, za który należą się brawa!

Czyżby to dobry pomysł, który Anna Mucha chce rozpropagować? A dlaczego nie? Jest to dobre zarówno dla fanów, jak i środowiska, tym bardziej że robi to dobrą reklamę samej Annie.

Źródło: se.pl

 

Polecamy:

Uwaga! Syfilis w Europie. Najwięcej zachorowań zanotowano w konkretnej grupie społecznej

Zabronili Jackowskiemu tego mówić o Staraku! Jasnowidz nie wytrzymał i przerwał milczenie

Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał

 

 


UDOSTĘPNIEŃ