Rząd odpowiada na zarzuty opozycji. Szokuje się polityczna „bomba”?

W liberalnych i lewicowych mediach pojawiły się informacje mówiące,  iż prezes PiS – Jarosław Kaczyński zniknął nagle w ostatnich dniach z polskiego życia politycznego. Prędko na te doniesienia postanowił zareagować szef MSWiA – Joachim Brudziński.

Dziś na portalach nerwowe, (pełne nadziei?) poruszenie u totalnych. Komentują „tajemnicze” zniknięcie #PJK w ostatni weekend. Nie mam dla nich dobrych informacji, Jarosław Kaczyński pracował nad ostatnimi punktami programu #PIS. Nie gra w teatrzyku schetynowych hunwejbinów

— napisał Brudziński na Twitterze.

Teraz szczególnie na krótko przed wyborami do Parlamentu opozycja za wszelką cenę stara się wyciągnąć jak najwięcej sensacji, które pomogą im w odsunięciu Prawa i Sprawiedliwości od władzy.

Komentatorzy sceny politycznej są zgodni co do tego, że możemy się spodziewać bardzo brudnej kampanii wyborczej po bu stronach, takiej jaką mieliśmy okazję widzieć do tej pory jedynie w filmach. ‚Mówi się również coraz głośniej o tym, że opozycja otworzy swoje szuflady i szafy i zacznie wyciągać pieczołowicie zbierane przez dłuższy czas haki na rządzących aby w ten sposób pomóc sobie w zdobyciu lepszego wyniku wyborczego.

źródło: Twitter.com

 


UDOSTĘPNIEŃ