Nowe taśmy Neumanna! Tego jeszcze nikt nie publikował!

TVP Info w jednym ze swoich programów postanowiło opublikować nowe nagrania rozmów związane z politykiem Platformy Obywatelskiej  – Sławomirem Neumannem. Jeden z liderów Koalicji Obywatelskiej odniósł się w rozmowie z jednym z działaczy z Tczewa do ubiegłorocznych wyborów samorządowych.

W rozmowie padło wiele sformułowań,  które wywołały spore kontrowersje w opinii publicznej. W szczególności najbardziej rażące jest podejście polityka do kwestii zarzutów wobec działaczy PO. W jego opinii miał być to atut przed ostatnimi wyborami samorządowymi.

– My, jako odpowiedzialna opozycja, chcemy wygrać 102 miasta prezydenckie i nie możemy przeciwko prezydentom, którzy tam urzędują nastawiać innych kandydatów. Nie będzie innych kandydatów, nie będzie na to żadnej zgody. Będziemy popierać nawet takich, którzy nam się nie podobają. Tak jak Majchrowskiego w Krakowie – mówi Neumann.

– To są, k***a, trudne decyzje, to nie są mili goście. Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje ku***cy i zęby go bolą, ale to są tego typu wybory. Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę, k***a, wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym, że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ch**, one są ważne, ale to jest ch**, mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas, k***a, i PiS rządzi drugą kadencję – stwierdza.

źródło: Telewizja Republika


UDOSTĘPNIEŃ