Widziała go tuż przed śmiercią. Bolesne wyznanie

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski grali razem w „Ranczo” ale tez się przyjaźnili, ona widziała go tuż przed śmiercią, zdobyła się na wyznanie.

Ilona Ostrowska znów jest do „podglądania” na małych ekranach. Ze względu na pandemię koronawirusa serial „Będzie dobrze, kochanie” nagrywany jest z domów aktorów. Serialowa „Lucy” z Ranczo gra tam Lilkę, matkę głównej bohaterki.

„Zadanie jest ciekawe i trudne, bo występujemy bez partnerów, we własnych kostiumach i domowej scenografii”

– mówi dla „Rewii” Ilona Ostrowska

Podczas pracy należy pamiętać, że musi mieć wciąż swoje pociechy na oku. Na całe szczęście w tym karkołomnym zadaniu aktywnie wspiera ją mąż, Patryk Stawiński.

Zobacz również: Bunt! Wypowiedzą posłuszeństwo? Rośnie liczba zwolenników

Popularność Ostrowska zyskała właśnie dzięki grze w serialu Ranczo. Wcieliła się w bogata amerykankę Lucy, która do szaleństwa zakochuje się w miejscowym Kusym (Paweł Królikowski).

Aktorzy poznali się na planie i zaprzyjaźnili.

„Ilona zawsze z podziwem patrzyła na rodzinne szczęście, które udało się zbudować Pawłowi”

– opowiada tygodnikowi jej znajoma.

Ostrowska i Królikowski przyjaźnili się, odwiedziła go przed śmiercią – wyznanie

Gdy Paweł Królikowski wylądował w szpitalu, Ilona Ostrowska często go odwiedzała. Martwiła się i jak sama wspomina, do końca miała nadzieję na to, że jej najlepszy przyjaciel wyzdrowieje.

Czytaj także: PILNE: Wyciekły karty do głosowania! Kandydat ujawnił skandal

Tak się jednak nie stało, aktor zmarł.

Jednakże Ilona Ostrowska odwiedziła Pawła Królikowskiego na 5 dni przed śmiercią, zdobyła się na szczere wyznanie, powiedziała jak wyglądało ich ostatnie spotkanie. przyniosła jej rola Lucy w „Ranczu”, którą grała od 2006 roku.

„Odwiedziłam Pawła w szpitalu 5 dni przed jego śmiercią. Pogadaliśmy od serca, choć tak naprawdę był to mój monolog. Zdążyłam się z nim pożegnać. Tak naprawdę nie wierzę, że go już nie ma…”

– wyznała niedawno.

Dziś, wspomina ich rozmowy. Twierdzi, że wspomnienie o Pawle i ich wspólnych rozmów pomaga jej przetrwać te trudne chwile w izolacji.

Źródło: Rewia

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski grali razem w "Ranczo" ale tez się przyjaźnili, ona widziała go tuż przed śmiercią, zdobyła się na wyznanie
Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski grali razem w „Ranczo” ale tez się przyjaźnili, ona widziała go tuż przed śmiercią, zdobyła się na wyznanie

Polecamy także:


UDOSTĘPNIEŃ