Skandal w „The Voice of Poland”! Ujawniła szokujące kulisy programu

Ola Nizio, wygrała w The Voice of Poland, zdobyła się na szczere wyznanie i ujawniła kulisy kontraktu muzycznego To zakrawa o skandal. Aleksandra Nizio pomimo iż wygrała jeden z programów The Voice of Poland ostatecznie nie zdecydowała się na dalszą karierę. Wszystko przez wytwórnię z która była zmuszona podpisać kontakt płytowy. To co opowiedziała wprost nie mieści się w głowie. Według relacji portalu Jastrzabpost.pl zwyciężczyni była zmuszana do śpiewania nie swoich utworów oraz do… zmiany wizerunku. Kazali jej „zrzucić parę kilo”. „Polska Adele” – bo tak została nazwana po wykonaniu utworu „Set to the fire” nie mogła się na to zgodzić. Postanowiła po wypuszczeniu pierwszego singla zerwać kontrakt i pójść swoją drogą.

Ola Nizio ujawniła skandal po „The Voice of Poland”

Jak podaje portal jastrzabpost.pl, młodziutka zwyciężczyni piątek edycji dostawała gotowe materiały, które miała śpiewać. Dodatkowo zaczęto sugerować Aleksandrze aby schudła. Po tym jak zdecydowała się na zrobienie kariery bez wcześniejszej wytwórni wydała singiel „Nie nasz czas” (link do klipu na końcu artykułu) „Cieszę się, że nikt mi już nie mówi co i jak mam robić, jak mam wyglądać, czy mam być szczupła, śpiewać wysoko czy nisko, bo bardzo długo słuchałam, że mój głos jest za mocny, nazbyt chrypliwy i muszę być kolejną czyjąś kopią, czego nie chciałam. Bardzo chcę pokazać, że jestem Nizio i jestem świadomą artystką, która rzeczywiście pojawia się i znika, ale jak już się pojawia to narobi trochę zamieszania” – tłumaczyła wokalistka. „Od wielu lat słyszałam, że mój głos się nie przyjmie, bo nie jest dla każdego ucha, a jednak minęło kilka dni od wydania nowego klipu i piosenki, a ludziom się podoba, chcą mnie słuchać i doceniają moją pracę. Bardzo to uskrzydla! Teraz strach jest mniejszy, a z taką armią ludzi, którzy są przy mnie i mnie wspierają” – podziękowała też jeszcze swoim fanom. Nie ukrywała jednak, że wiele razy myślała o tym, by odpuścić karierę muzyczną. „Za każdym razem, kiedy chciałam podejmować ku temu kroki, nagle pojawiał się ktoś, kto mówił mi, że nie mogę odpuścić i brnęłam w muzykę dalej. Nie potrafię bez niej żyć i bez ludzi, a scena daje możliwość komunikacji z drugim człowiekiem” – dodała również Ola Nizio, zwyciężczyni „The Voice of Poland”.
https://www.facebook.com/OlaNizioOficjalna/posts/2653378634946258:0
https://www.youtube.com/watch?v=PRwg9vab7gk
https://www.youtube.com/watch?v=3t39E_M_Kds
Ola Nizio, wygrała w The Voice of Poland, zdobyła się na szczere wyznanie i ujawniła kulisy kontraktu muzycznego To zakrawa o skandal.
Ola Nizio, wygrała w The Voice of Poland, zdobyła się na szczere wyznanie i ujawniła kulisy kontraktu muzycznego To zakrawa o skandal.
Polecamy także: Kim Dzong Un nie żyje? Jego doradca ujawnił prawdę Mandat za Google Maps? Tam przepis już wchodzi w życie Kolejne zgony i zachorowania – resort podał nowe dane


UDOSTĘPNIEŃ